חבילות האינטרנט של 012 סמייל

כל החבילות והמבצעים למצטרפים חדשים ל012 סמייל
להצטרפות ל012 מובייל השאירו פרטים או חייגו 072-393-7513
לקוחות קיימים חייגו לשירות הלקוחות 3012*

השוואת מחירי חבילות 012 סמייל אפריל 2021
סמייל 012 – הצטרפות מהירה, אינטרנט מהיר

מה היא העלות של אינטרנט סמייל 012? מה היא מהירות הגלישה המרבית באינטרנט זהב? אילו שירותים מספקת smile 012? האם אינטרנט זהב מציעה חבילות הכוללות תשתית וספק אינטרנט?

חברת סמייל 012 הוקמה בשנת 2007 לאחר מיזוג מותגי התקשורת 012 קווי זהב וסמיילי תקשורת ומאז החברה מספקת ללקוחות ברחבי בארץ שירותי אינטרנט וטלפוניה. כיום, החברה נמצאת בשליטה מלאה של חברת התקשורת פרטנר וכחברת בת היא מציעה מגוון חבילות אטרקטיביות שחלקן נשענות על התשתיות של התאגיד וכוללות מענה משירות הלקוחות הישיר של 012. נכון לסוף 2012, החברה מספקת למעל לחצי מיליון ישראלים שירותי אינטרנט ולשלוש מאות אלף שירותי טלפוניה. לצד שירותי האינטרנט, החברה נחשבת לאחת מהספקיות המובילות בארץ לשיחות לחו"ל או חבילות סלולר בחו"ל.

מה היא מהירות הגלישה המרבית באינטרנט זהב

נכון להיום, מהירות הגלישה הגבוהה ביותר אותה מספקת חברת 012 סמייל עומדת על כמאה מגה בייט לשנייה. מהירות זו נתמכת על ידי מרבית התשתיות בארץ אך עדיין מומלץ לוודא שאזור המגורים שלך מסוגל לתמוך בגלישה במהירות זו. כאשר התשתית באזור או התשתית אליה מחובר האינטרנט שלך אינה מסוגלת לתמוך במהירות הספק, לא תתאפשר גלישה במהירות המקסימלית. הצטרפות לחבילת בנדל, חבילה המשלבת שירות של ספק ותשתית אינטרנט, מבטיחה כי יתאפשר לך לנצל את מלוא הפוטנציאל של חבילת האינטרנט בה בחרת.

מה הם המחירים של שירותי האינטרנט של 012 סמייל

הודות לחיבור של 012 סמייל לענקית התקשורת פרטנר ולשנים רבות של אספקת שירותי טלפוניה ותקשורת, חברת 012 מציעה מגוון רחב של חבילות במחירים שונים ואף שירותים ייחודיים ללקוחות עסקיים. המחירים של החבילות השונות מושפעים מהמכשירים בהם יהיה לך צורך וממהירות הגלישה. בעת השוואת המחירים של חברת סמייל 012 עם חברות התקשורת האחרות, מומלץ לבחון את העלויות של חבילות הבנדל, חבילות משולבות תשתית וספק אינטרנט, ואת מהירות הגלישה המקסימלית בכל אחת מהן.

המחיר שגובה 012 סמייל כספק אינטרנט

סמייל 012 מציעה ללקוחות הנשענים על תשתיות אינטרנט של חברות אחרות ליהנות משירותי ספק האינטרנט שלה. מהירויות הגלישה שsmile 012 -  מסוגלת להציע ללקוחותיה נעות מחמישה עשר מגה ועד למאה מגה בייט לשנייה. כאשר משתמשים בספק ותשתית אינטרנט נפרדים, חשוב לוודא כי המהירויות תואמות בכדי למנוע הוצאות מיותרות בכל חודש. העלויות של 012 סמייל כספק על פי המהירויות האפשריות מתעדכן על פי החלטות החברה (למחירים המעודכנים), כאשר נכון למאי 2019:

 • שירותי ספק אינטרנט במהירות של 15 מגה בייט יגיעו בעלות חודשית של כעשרים וחמישה שקלים.
 • שירותי ספק אינטרנט במהירות מקסימלית של 40 מגה בייט יגיעו בעלות חודשית של כשלושים שקלים.
 • שירותי ספק האינטרנט במהירות מקסימלית של 100 מגה בייט (המהירות הגבוהה ביותר אותה מציעה חברת 012 סמייל) יגיעו בעלות חודשית של כשלושים וחמישה שקלים.

עלויות חבילות הבנדל של 012 סמייל

חבילות בנדל הן למעשה חבילות משולבות אשר מאפשרות לך, משתמש הקצה, ליהנות משירותי אינטרנט רציפים המאוגדים תחת מנוי יחיד וחשבונית חודשית יחידה. הרשמה לחבילה מגיעה עם עלות אשר משתנה על פי מהירות האינטרנט המקסימלית והציוד הנלווה בו יש לך צורך. חברת 012 סמייל מספקת ללקוחות המצטרפים לחבילות הבנדל נתב אינטרנט והתקנה בחינם.

עלויות החבילות השונות של חברת סמייל 012 משתנות מעת לעת, וכאמור ניתן לבדוק את המחירים המעודכנים של החברה ממש כאן באתר, אולם נכון לכתיבת שורות אלה הן:

 • חבילה משולבת של ספק אינטרנט ותשתית במהירות גלישה מקסימלית של כ-15 מגה בייט בשנייה מגיעה עם עלות חודשית של כ-79.90 שקלים.
 • חבילה משולבת של ספק אינטרנט ותשתית במהירות גלישה מקסימלית של כ-40 מגה בייט בשנייה מגיעה עם עלות חודשית של כ-84.90 שקלים.
 • חבילה משולבת של ספק אינטרנט ותשתית במהירות גלישה מקסימלית של כ-100 מגה בייט בשנייה מגיעה עם עלות חודשית של כ-89.00 שקלים.

קבלת נתב אינטרנט ללא עלות חודשית או ראשונית

נתב אינטרנט הוא המכשיר אשר מאפשר לך להתחבר לרשת האינטרנט וללא נתב לא ניתן ליהנות ממהירויות הגלישה הזמינות כיום. בעוד ישנן חברות תקשורת אשר גובות תשלום חודשי על הנתב או דורשות פיקדון בצורה של תשלום חד פעמי, חברת 012 סמייל מספקת נתב אינטרנט מתקדם בחינם לכל לקוחות חבילות הבנדל שלה. הטבה זו יכולה להשפיע בצורה משמעותית על השוואת המחירים ויש לקחת אותה בחשבון.

התקנת הנתב בחינם

הטבה נוספת אשר חברת סמייל 012 מספקת לכלל הלקוחות אשר מצטרפים לשירותים של החבילות המשולבות שלה היא התקנה בחינם. התקנת נתב האינטרנט החדש שלך והקמת רשת האינטרנט שלך בצורה מקצועית יוודאו כי יתאפשר לך לנצל את מלוא המהירות וכי האינטרנט שלך לא יאכזב אותך. גם כאן חשוב לשכלל את מחיר ההתקנה של חברות מתחרות במהלך השוואת המחירים.

אילו שירותים נוספים מציעה חברת 012 סמייל

חברת סמייל 012 מציעה מגוון רחב של שירותים משלימים אשר יעזרו לך ליהנות מהגלישה באינטרנט ולהתאים אותה לצרכים שלך. חלק גדול מהשירותים האלו מוצעים ללקוחות החברה כשירותים חינמיים והם כוללים:

 • שירותי שמרטף אינטרנט אשר מגביל את הגלישה לאתרים המותאמים לגיל הילדים הגולשים. שירותי השמרטף אינם מוגבלים למחשבים והם יכולים להגן על הילדים שלך גם במהלך גלישה במכשירים החכמים.
 • שירותי גיבוי של נתונים וקבצים בענן המוגן של החברה.
 • התקנה והגנה מפני ווירוסים בעזרת תוכנת האנטי ווירוס המובילה נורטון אינטרנט סקיוריטי.
 • שירותים משלימים לתיבת הדואר האלקטרוני שלך הכוללים סריקת ווירוסים, סינון דואר זבל והגנה מפני פריצות.
 • שירותי פקס חדישים אשר מאפשרים קבלה ושליחה של פקסים ישר מתיבת הדואר האלקטרוני שלך ללא צורך בהתקנה של תוכנה מיוחדת.

האם חברת 012 סמייל מספקת שירות תשתית אינטרנט בלבד

מחוץ לחבילות המשולבות שלה, בהן החברה משתמשת בקשרים שיצרה עם החברות המחזיקות בתשתיות האינטרנט בארץ, חברת 012 סמייל אינה מציעה שירותי תשתית אינטרנט בלבד. חשוב לציין כי כאשר החיבור לתשתית מתבצע בחבילה משולבת, חברת smile 012 מספקת שירותי תמיכה וסיוע בפתרון תקלות בין אם מקורן בתשתית או בספק. תשתית האינטרנט אשר מחוברת כברירת מחדל ללקוחות סמייל 012 היא תשתית אינטרנט ADSL של חברת בזק.

מה הם היתרונות של חברת 012 סמייל

היתרון העיקרי של חברת 012 סמייל על פני חברות התקשורת האחרות אשר מציעות שירותי ספק ותשתית אינטרנט הוא שירות הלקוחות של החברה. המענה הזמין, השירותים המשלימים של החברה והיחס החם שלה ללקוחות עזר לה לשמור על עצמה לאורך שנים רבות של מתן שירות ותחת מטריות של מספר תאגידים.

סייל זול Sell Zoll – השוואת מחירים חכמה משאירה עוד כסף בכיס שלך

חברת סייל זול Sell Zoll הוקמה בכדי לעזור לאנשים בכל הארץ לעשות סדר בין כל השירותים, המוצרים והמחירים אותם מציעות חברות התקשורת השונות בכדי שיוכלו לבחור בחבילות המשתלמות ביותר עבורם. הצטרפות לחברות השונות דרך האתר מגיעה עם כל השירותים אותם מציעות החברות השונות ובמחיר הזול ביותר. אנחנו מזמינים אותך עכשיו ליצור איתנו קשר או להשוות מחירים של החבילות והשירותים באתר וליהנות ממחירים של רכישה קבוצתית במנויי האינטרנט והטלוויזיה שלך.מיון חבילות אינטרנט לפי סוג


המומלצות
ספק+תשתית
תשתית בלבד
ספק בלבד
שתפו את העמוד הזה עם אחרים


072-393-7513