חבילות הטלוויזיה של יס טלוויזיה

כל החבילות והמבצעים למצטרפים חדשים ליס
לצורך הצטרפות ליס השאירו פרטים או חייגו 072-393-7511

לקוחות קיימים חייגו לשירות הלקוחות 1800-208-000

השוואת מחירי חבילות יס טלוויזיה ספטמבר 2021חייגו עכשיו : 072-393-7511

או השלימו פרטים להצטרפות:

מספר הטלפון חייב להכיל 10 ספרות. מספר הטלפון לא יכול להכיל יותר מ-10 ספרות. מספר הטלפון אינו תקין.

כל החבילות והמבצעים עבור מצטרפים חדשים לחברת יס טלוויזיה להצטרפות ליס טלוויזיה השאירו פרטים או חייגו 072-393-7511 לקוחות קיימים לשינוי חבילה חייגו לשירות הלקוחות.

פרטים נוספים:

פרטי מסלול:

 שם המסלול:

חבילה מושלמת

 החבילה כוללת:

כ-40 ערוצי סדרות, סרטים, מדע, טבע, דוקו, היסטוריה, ילדים וספורט מבית yes. הערוצים הישראלים וספריית VOD עם אלפי תכנים

 מחיר חודשי:

חודש ראשון חינם, חודשים 2-7 65 ₪ ולאחר מכן בעלות 99 ₪

 הטבה:

חודש ראשון חינם!

 ממיר (סטרימר):

סטרימר xiaomi 4K ראשון תומך נטפליקס חינם, סטרימר נוסף בתוספת 9 ₪ לחודש (עד 3 ממירים בחבילה)

התקנה:

ללא עלות, חינם!

 VOD:

Vod  מלא, כלול בחבילה.

 חבילות ערוצים:

חבילה משולמת - כוללת את החבילות: סרטים, סדרות, ילדים, מדע וטבע + ערוצים ישראלים (9, כאן, חינוכית, קשת, רשת, עשר, 20, 24)

חבילת סרטים - יס 1, יס 2, יס 4, יס 5 ויס דוקו.

חבילת סדרות - יס אקשן, יס קומדי, יס דרמה, יס דוקו, E!.

חבילת ספורט 5 - ספורט 5, ספורט 5 PLUS.

חבילת ילדים - הופ, Zoom, גו'ניור, ניק גו'ניור, ניקלודיאון, teennick, כוכבי הילדים, בייבי, yesKidz ,yesWIZ ,yes5.

חבילת מדע וטבע - דיסקברי, נשיונל ג'יאוגרפיק ווילד, נשיונל ג'יאוגרפיק, אנימל פלאנט, דיסקברי סיינס

 

 


חייגו עכשיו : 072-393-7511

או השלימו פרטים להצטרפות:

מספר הטלפון חייב להכיל 10 ספרות. מספר הטלפון לא יכול להכיל יותר מ-10 ספרות. מספר הטלפון אינו תקין.

כל החבילות והמבצעים עבור מצטרפים חדשים לחברת יס טלוויזיה להצטרפות ליס טלוויזיה השאירו פרטים או חייגו 072-393-7511 לקוחות קיימים לשינוי חבילה חייגו לשירות הלקוחות.

פרטים נוספים:

פרטי מסלול:

 שם המסלול:

Yes Classic

 החבילה כוללת:

חבילת ערוצי טלוויזיה בסיסית + vod לייט

 מחיר חודשי:

149 ₪ למשך שנה, ולאחר שנה 169 ₪

 ממירים:

ממיר אחד, yesM​AXtotal HD, מקליט, ללא עלות נוספת.

התקנה:

99 ₪ חד פעמי.

 VOD:

לייט, שירות VOD מצומצם, כלול ללא עלות נוספת.

 ערוצים הכלולים בחבילה:

חבילת יסוד ילדים וערוצים נבחרים נוספים: טבע, מדע, סרטים, סדרות, ספורט וערוצי הבידור – 11,12,13,14 ובנוסף, שרות VODClassic ללא תוספת תשלום. יש אפשרות לקבל את כל הערוצים הרוסיים ב-10 ש"ח לחודש.

 

 


חייגו עכשיו : 072-393-7511

או השלימו פרטים להצטרפות:

מספר הטלפון חייב להכיל 10 ספרות. מספר הטלפון לא יכול להכיל יותר מ-10 ספרות. מספר הטלפון אינו תקין.

כל החבילות והמבצעים עבור מצטרפים חדשים לחברת יס טלוויזיה להצטרפות ליס טלוויזיה השאירו פרטים או חייגו 072-393-7511 לקוחות קיימים לשינוי חבילה חייגו לשירות הלקוחות.

פרטים נוספים:

פרטי מסלול:

 שם המסלול:

Yes +

 החבילה כוללת:

Yes Multi Room ,Startover, Global Search, yes GO + מגוון הערוצים הקיימים כיום ב-yes ובספריות VOD, למעט ערוצי ספורט פרמיום, ערוצי וחבילת הסטייל, ערוצים זמניים וערוצים ותכנים ארוטיים.

 מחיר חודשי:

199 ₪ למשך 18 חודשים, ולאחר מכן בעלות 209 ₪

 הטבה:

3 חודשים ראשונים ב-69 ₪ בלבד!

 ממירים:

ממיר ראשי טוטאל + עד 4 ממירים רגילים נוספים ללא תוספת תשלום.

התקנה:

ללא עלות, חינם!

 VOD:

Vod  מלא, כלול בחבילה.

 ערוצים הכלולים בחבילה:

ערוצים ישראלים, ערוצי ספורט, ערוצי סרטים, ערוצי ילדים, ערוצי סדרות, דוקו, מדע וטבע, ערוצי לייפ סטייל, ערוצים ברוסית ועוד..

ערוצים ישראלים - ערוץ 9, ערוץ 10, ערוץ קשת 12, ערוץ רשת 13, כאן, ערוץ 20, ערוץ 23, ערוץ 24, ערוץ הכנסת, מכאן, ערוץ הקניות, ערוץ 98, Hala TV, ערוצי רדיו.

ערוצי ספורט - ONE1, ONE2, EUROSPORT HD, EUROSPORT2, TRACE SPORTS, 5PLUS, 5SPORT, אגו, אגו טוטאל.

ערוצי סרטים - yes1, yes2, yes,3, yes4, yes5, yes BOLLYWOD, yes קולנוע ישראלי.

ערוצי ילדים - בייבי, jim jam, הופ!, הופ ילדות ישראלית, דיסני ג'וניור, nickjr, ZOOM, KIDZ, nick, ג'וניור, WIZ, ערוץ הכוכבים, דיסני, teennick.

ערוצי סדרות - yes DRAMA, yes COMEDY, yes ACTION, yes EDGE, yes OH, ויוה, ויוה +.

דוקו, מדע וטבע - Discovery HD, Discovery science, National Geographic HD, Nat Geo WILD HD, Nat Geo people, Animal PLANET, היסטוריה, היסטוריה HD, yes דוקו.

ערוצי לייפ סטייל - ערוץ הטיולים, ערוץ האוכל, בריאות, החיים הטובים, בית +, FTV.

מוסיקה ורדיו - 24, 25, classica, Stingray music, mtv dance, vh1, 1classic, mtv, mtv HD, mtv 24, חגיגה יוונית.

ערוצים מהעולם - CNN, sky news, france24, Bloomberg, Aljazeera ועוד 22 ערוצים נוספים.

ערוצים ברוסית - 36 ערוצים בשפה הרוסית.

ועוד מגוון רחב של תוכניות וערוצים!

יס תהיה רשאית לשנות את הרכב חבילות הערוצים מעת לעת, להוסיף ו/או להסיר ערוצים.

 Yes

מה מאפיין את שירותי הטלוויזיה של Yes ואיזה שינויים עברו על החברה בשנים האחרונות? כיצד עובד השלט החכם של הממיר? איזה מבצעים יש ללקוחות חדשים וקיימים?

חברת Yes החלה את שידוריה בשנת 2000 אך נוסדה כבר בשנת 1998. נכון להיום, יס היא היחידה שמספקת שירותי טלוויזיה רב ערוציים למנויים באמצעות לוויין. לשם השוואה, שאר חברות התקשורת מספקות גם הן שירותי טלוויזיה – אך באמצעות שימוש בכבלים או על גבי תשתית האינטרנט. כתוצאה מכך, לשירותי הטלוויזיה של Yes מאפיינים ייחודיים וכדאי להכיר אותם כדי לחסוך בהוצאות.

השוואת מחירים מעולם לא הייתה נוחה כל כך

הצוות של אתר סייל זול עובד קשה על מנת להביא אליך את המבצעים הכי שווים על חבילות התקשורת המשתלמות בישראל. אצלנו יהיה לך קל למצוא מחיר נוח, אטרקטיבי ובהתאמה אישית לצרכים שלך. האתר שלנו מתעדכן באופן קבוע עם מבצעים ללקוחות חדשים וקיימים ובהשארת פרטים נוכל להעמיד לרשותך נציג שירות בהקדם!

שירותי הטלוויזיה של Yes

חברת Yes משדרת מעל 150 ערוצי וידאו ובהם ערוצי מוזיקה וערוצים אינטראקטיביים. כמו כן, לחברה מעל 20 ערוצים שמשדרים בטכנולוגיית HD ובפורמט של רזולוציה גבוהה מסוג 1080. במילים פשוטות, מדובר על המילה האחרונה בתחום השידורים ועל דרך טובה לצרוך תכנים מהארץ ומהעולם. 

איכות הקול והתמונה

השימוש בלוויין מאפשר לחברת יס לשפר את איכות הקול והתמונה בהשוואה לשירותי טלוויזיה אחרים. בניגוד לשידור על גבי אינטרנט שמוגבל בגלל רוחב הפס הביתי או לשידור בכבלים שלא מסוגל להגיע לאיכות מקסימאלית, השידור על גבי לוויין הוא בין המאפיינים המובהקים של Yes. מעבר לכך, הטלוויזיה של Yes הייתה הראשונה בארץ לשדר בפורמט מתקדם של מסך רחב.

ממשק המשתמש ביס

ממשק משתמש מסוג EPG מהיר ועשיר מאפיין את שידורי הטלוויזיה של Yes כבר מהימים הראשונים שבהם היא נוסדה. בהמשך השקיעה Yes בעוד מגוון רחב של כלים טכנולוגיים, כמו למשל בשלט חכם. בין היתר, השלט החכם מאפשר להדליק ולכבות מגבר, להשתיק שמע, להציג תקצירים לתכניות, להריץ לאחור, להקליט, להשהות את השידור, להציג את לוח השידורים ולהיכנס ישירות ל - YesVOD. 

מי צופה ביס בטלוויזיה?

המאפיינים של שירותי הטלוויזיה של Yes כפי שמוצגים לעיל הופכים אותה לחברה המועדפת על חובבי המסך הקטן. מלבד גברים ונשים שמאמצים במהירות טכנולוגיות חדשות ורוצים לשלב אותן בסלון, יש גם המון אנשים שמעדיפים לצרוך תכני טלוויזיה איכותיים מכל רחבי העולם ולכן נותנים עדיפות ליס. חוץ מזה, שירותי הטלוויזיה של Yes יכולים להתאים גם לילדים ובני נוער וזאת בזכות מגוון הפקות מקור.

סדרות מקור ישראליות ב - Yes

Yes השקיעה בשנים האחרונות משאבים רבים בכל הנוגע לפיתוח סדרות מקור ישראליות. על רקע ההבנה שצופי הטלוויזיה בארץ אוהבים לראות על המסך הקטן גם תכנים בעברית, ביס שילבו בין תכנים מקוריים ויצירתיים. על קצה המזלג אפשר להזכיר סדרות מקור של Yes ובהן פאודה, מלאך של אמא, האחיות המוצלחות שלי, על הספקטרום ועוד. למעשה, Yes בטלוויזיה זה המקום היחיד שבו ניתן לצפות בסדרות הללו באופן חוקי.

שירותי VOD בהתאמה אישית

בין השינויים שעברו על החברה בשנים האחרונות ניתן לראות את השימוש בטכנולוגיה שמאפשרת לצופים לצרוך את שירותי ה-VOD ביס בהתאמה אישית. בפועל, מה שקורה מאחורי הקלעים זו פעולה של אלגוריתם שלומד את העדפות המשתמש. הלמידה של העדפות הצופה מאפשרת לאחר מכן לאלגוריתם להמליץ עבורו על סרטים, סדרות, יצירות דוקו ועוד. לצד ההתמקדות בתכני המקור, שירותי ה-VOD ב- Yesבהתאמה אישית הם ללא ספק מאפיין חשוב של החברה.

למה ביס משקיעים בטכנולוגיות ובתכנים מקוריים?

מטבע הדברים, השינויים שעוברים על Yes מחייבים השקעה כספית לא מבוטלת. מכאן עולה השאלה מדוע בכלל ביס משקיעים בטכנולוגיות חדשות ובתכנים מקוריים בעברית. ככל הנראה, התשובה לכך קשורה לניסיון של יס להגדיל את מספר הלקוחות ולפנות לקהלי יעד חדשים. אם בעבר יס התמקדה רק בחובבי טלוויזיה איכותית מארצות הברית ומאירופה, הרי שכיום היא יכולה להציע את שירותיה גם עבור צופים שרוצים לראות טלוויזיה בעברית.

מבצעים ללקוחות חדשים

הדוגמא הכי טובה לניסיון של יס להגדיל את מספר הלקוחות באה לידי ביטוי במבצעים ללקוחות חדשים. המבצעים של Yes מתאימים לצופי טלוויזיה מכל רחבי הארץ, לגברים ונשים בטווח רחב של גילאים וכמובן גם למשפחות עם תינוקות וילדים. 

הבדלים בין סוגי מבצעים ללקוחות חדשים

אם נכנסים לעובי הקורה מגלים שיש גם הבדלים מסוימים בין סוגים של מבצעים ללקוחות חדשים. את ההשוואה הכי טובה בין המבצעים אפשר למשל לעשות לפי תיאור המבצע, המחיר החודשי ומחיר ההתקנה. כמו כן, ניתן לראות שיש מבצעים שבהם הדגש הוא על חבילת יסוד לילדים ומבצעים שבהם הדגש הוא על חבילת ספורט.

טיפים לבחירת מבצעים ללקוחות חדשים

לקוחות חדשים שלא מכירים את שירותי הטלוויזיה של Yes צריכים קודם כל לבחור מבצע שמתאים להם. בהמשך, ניתן לבצע התאמות ושינויים ולהחליף את החבילות הקיימות בחבילות אחרות. יתרה על כך, כדאי ללקוחות חדשים לוודא שבמסגרת החבילה הנבחרת יש גם את הערוצים הליניאריים המועדפים על בני המשפחה וגם גישה לתכני ה-VOD.

שינויים במחירים לאחר תקופה מסוימת

עוד דבר שכדאי ללקוחות חדשים של Yes לשים לב אליו הוא לשינוי במחיר לאחר תקופה מסוימת. תנאים אלו קיימים גם אצל חברות תקשורת אחרות, כי הם מאפשרים מצד אחד לגייס לקוחות חדשים אך מצד שני לשמור על רווחיות עבור שירותי הטלוויזיה השונים. בכל מקרה, את המידע על השינוי הצפוי במחיר צריכים הלקוחות החדשים לדרוש ולקבל מראש.

מבצעים ללקוחות קיימים

הנושא של מבצעים ללקוחות Yes קיימים לא מובן מאליו. בניגוד למה שנהוג לחשוב, ברוב חברות התקשורת לא משקיעים במבצעים ללקוחות קיימים אלא מעדיפים להפנות את המשאבים שיש להם לטובת לקוחות חדשים. מנגד, ביס אפשר לראות שדווקא יש מבצעים ללקוחות קיימים וגם ביניהם ניתן להשוות.

היתרונות של לקוחות קיימים בבחירת חבילה

לקוחות Yes כבר מכירים את שירותי הטלוויזיה של החברה ובדרך כלל גם את שירותי ה-VOD. מצד אחד, זה מאפשר ללקוחות קיימים להשוות לעומק בין חבילות הטלוויזיה והבסיס ולהתאים לעצמם הצעת מחיר. מצד שני, גם לקוחות Yes צריכים לעקוב אחר השינויים במחירים. לעיתים קרובות מתרחשים מצבים שבהם המחירים על שירותי הטלוויזיה ב Yesמתעדכנים, אך הלקוחות הקיימים לא מודעים לכך. 

החלפת ממיר עבור לקוחות קיימים

מלבד האמור לעיל, לקוחות קיימים של Yes יכולים להשוות מחירים כדי להחליט האם יש טעם עבורם להחליף ממיר. למרות שכל הממירים של יס הם ממירים חכמים, קיימים סוגים שונים של ממירים תומכים. בין היתר, ההבדלים בין הממירים הם ביכולות ההקלטה, הצפייה בחדרים שונים, החיפוש הקולי והאפשרות להצגת "תמונה בתוך תמונה". 

כאן בשביל להשיג לך מחיר טוב יותר

באמצעות פלטפורמה אינטואיטיבית וצוות שנושם את התחום, Sell Zoll מובילה בתחום השוואת המחירים. אצלנו אין צורך להירשם כדי לקבל את המחיר הטוב ביותר ובשיחה עם נציג נוזיל עבורך את עלויות המנוי ל-yes. 

 מיון חבילות טלוויזיה לפי סוג


המומלצות
טלוויזיה ואינטרנט
טריפל
קוואטרו
שתפו את העמוד הזה עם אחרים


072-393-7511