חבילות הסלולר של 012 מובייל

כל החבילות והמבצעים למצטרפים חדשים ל012 מובייל
072-393-7501  להצטרפות ל012 מובייל השאירו פרטים או חייגו

     לקוחות קיימים לשינוי חבילה חייגו לשרות הלקוחות *6012

 

השוואת מחירי חבילות 012 מובייל יוני 2024חייגו עכשיו : 072-393-7501

או השלימו פרטים להצטרפות:

מספר הטלפון חייב להכיל 10 ספרות. מספר הטלפון לא יכול להכיל יותר מ-10 ספרות. מספר הטלפון אינו תקין.

כל החבילות והמבצעים עבור מצטרפים חדשים לחברת 012 מובייל להצטרפות ל012 מובייל השאירו פרטים או חייגו 072-393-7501 לקוחות קיימים לשינוי חבילה חייגו לשירות הלקוחות.

פרטים נוספים:

פרטי מסלול:

שם המסלול:

400GB

מחיר חודשי:

35.9 ₪ לחודש 

שיחות והודעות בישראל:

3000 דקות + 3000 הודעות

שיחות לחול:

ללא

חבילת גלישה:

GB100

כרטיס sim:

עלות חד פעמית 19.9 ₪

משלוח כרטיס sim:

חינם

 


חייגו עכשיו : 072-393-7501

או השלימו פרטים להצטרפות:

מספר הטלפון חייב להכיל 10 ספרות. מספר הטלפון לא יכול להכיל יותר מ-10 ספרות. מספר הטלפון אינו תקין.

כל החבילות והמבצעים עבור מצטרפים חדשים לחברת 012 מובייל להצטרפות ל012 מובייל השאירו פרטים או חייגו 072-393-7501 לקוחות קיימים לשינוי חבילה חייגו לשירות הלקוחות.

פרטים נוספים:

פרטי מסלול:

שם המסלול:

חבילה משפחתית - 4 מנויים +400GB

מחיר חודשי:

130 ₪ לחודש למשך שנתיים

שיחות והודעות בישראל:

3000 דקות + 3000 הודעות

שיחות לחול:

50 דקות ל42 מדינות

חבילת גלישה:

400GB לכל מנוי

כרטיס sim:

חינם

משלוח כרטיס sim:

חינם

מחיר בתום החבילה:

130 ₪

תוספת לקו נוסף (החל מהקו ה-5)

32.5 ₪

 

 משווים, חוסכים ומתאימים את החבילה הנכונה אליכם – לבחור נכון את חבילת הטלפון שלכם

אם גם אתם לא יכולים לראות את עצמכם ללא הטלפון הנייד לידכם, אפילו לא לשנייה אחת אתם נמצאים במקום הנכון. מכשיר הטלפון הנייד בימינו אינו נועד רק לשיחות יוצאות ונכנסות, אינו מתאים רק לשליחת הודעות SMS אלא הוא כבר הרבה יותר מכך. בעזרת הטלפון הנייד, ובעיקר בעזרת העולם המופלא שמציע לנו האינטרנט שנמצא בתוכו אנחנו פשוט יכולים לעשות דברים רבים ולהגיע לכל מידע אפשרי בלחיצת כפתור. בזכות 012 מובייל אתם יכולים לעשות את כל הדברים האלו בכל שנייה במהלך היום גם כשאתם נמצאים בישראל וגם כאשר אתם נמצאים בכל מקום אחר בעולם.

למה חשוב כל כך להשוות מחירים?

כמו כן, אנחנו יכולים להגיע כמעט לכל מידע בעזרת לחיצת כפתור. אם כך, מדוע שלא נשווה מחירים? השוואת מחירים היא חיונית מאוד עבורכם ולא רק כדי לחסוך כסף אלא גם כדי להתאים לעצמכם את החבילה המתאימה והנכונה ביותר עבורכם. 012 מובייל מציע לכם מגוון רחב של חבילות ואפליקציות שיכולות להיות רלוונטיות מאוד עבורכם ורק אחרי שתחפרו באמת ורק אחרי שתשוו מחירים בין כל החבילות וכל החברות תוכלו להיות בטוחים שביצעתם את ההחלטה הנכונה.

החבילה הטובה ביותר – לא בהכרח החבילה הזולה ביותר

רבים חושבים כי החבילה הזולה ביותר היא בהכרח החבילה הטובה ביותר שיכלו למצוא עבור עצמם. זו טעות לחשוב כך כי יכול מאוד שהחבילה הזולה ביותר אינה רלוונטית בכלל עבורכם ואילו החבילה שעולה כמה שקלים יותר בסך הכל בכל חודש יכולה להתאים לכם כמו כפפה ליד. 012 מובייל לא רק מציעה לכם חבילות זולות שיחסכו לכם הרבה כסף בכל חודש אלא גם יודעת להתאים לכם את החבילה הנכונה שתענה בצורה הטובה ביותר על הצרכים שלכם.

לעשות את השוואת המחירים והחבילות בצורה חכמה

חבילת טלפון 012 יש לבחור בצורה חכמה וזה אומר שקודם כל אל לכם לבחור בחבילה הראשונה שמוצעת לכם. גם אם אתם חושבים שההצעה הראשונה מותאמת אליכם וגם אם אתם מרגישים שהיא עונה לכם על כל הצרכים בדקו שוב ובדקו עוד הצעות כי בהחלט יכולה להיות חבילה טובה ומתאימה יותר עבורכם. 012 מובייל מציעה לכם מגוון מאוד רחב של חבילות ואם אתם צעירים, בעלי ילדים, מבוגרים, גברים, נשים או כל סטטוס אחר אתם תוכלו למצוא את החבילה המושלמת עבורכם.

ליהנות מהטלפון בכל מקום בעולם

012 מובייל מציעה לכם למעשה עסקה מהחלומות: לא רק שאתם יכולים ליהנות מחבילות מושלמות עבורכם אלא שאתם יכולים ליהנות מאותם התנאים בדיוק גם כאשר אתם יוצאים לחופשה או פגישת עסקים בחו"ל. 012 מובייל היא אחת מחברות התקשורת המתקדמות והחדשניות ביותר בישראל ובזכות העובדה הזו אתם יכולים לעשות עם הטלפון הנייד שלכם בדיוק את אותן פעולות שאתם עושים בתל אביב, חיפה או ירושלים גם במקומות אחרים אשר נמצאים מחוץ לגבולות ישראל.

לגלוש באינטרנט גם במקומות הנידחים ביותר בעולם

012 מובייל לא רק מספקת לכם את האפשרות לעשות את אותם הדברים שאתם רגילים לעשות עם הטלפון הנייד בחו"ל אלא היא גם מאפשרת לכם לעשות את זה בכל מקום בעולם, גם במקומות הנידחים ביותר. טלפון 012 לא נועד רק כדי שתוכלו לדבר מכל מקום בעולם ולא רק כדי שתוכלו לשלוח הודעות מכל מקום בעולם אלא גם כדי שתוכלו לגלוש באינטרנט מכל מקום בעולם ואת זה חובה לעשות רק עם חברת תקשורת גדולה ומובילה שתהיה שם לצדם ברגעים שאתם באמת צריכים.

 

העולם מתקדם במהירות, גם הטלפון החכם שלכם

הקדמה והטכנולוגיה בעולם מתקדמים בצעדי ענק ובמהירות מסחררת ובשנים האחרונות אנחנו התרגלנו שגם הטלפון הנייד שלנו עובד בצורה מהירה מאוד. אחד הפרמטרים שאתם חייבים לבדוק בטרם ההחלטה שלכם היא המהירות של הטלפון הנייד ואם אתם מרגישים שהטלפון לא זז מספיק מהר זה בהחלט הזמן לבחור חבילה אחרת. 012 מובייל לא רק מציעה לכם חבילה חכמה, מותאמת לכם ומחיר מנצח אלא גם חבילה שבה האינטרנט מהיר ומאפשר לכם לגלוש בכמה אתרים במקביל.

חשוב להדגיש שלמהירות הגלישה יש השפעה עצומה על הבחירה שלנו. טלפון 012 יהיה מהר מאוד ויאפשר לכם לגלוש בכמה חלונות במקביל מה שאולי יכול להאט את קצב הגלישה כאשר מדובר על חברות מתחרות. את ההחלטה באיזו חברה או באיזו חבילה לבחור אל תקבלו מהר אבל אל תתפשרו על מהירות הגלישה שלכם.

לא רק בשבילכם – לבחור את החבילות המתאימות גם ליתר המשפחה

ובכן, אתם כנראה יודעים היטב מה אתם צריכים ומהם הצרכים שלכם כאשר זה מגיע לטלפון הנייד. אבל השאלה היא האם אתם גם יודעים להתאים את החבילה הנכונה לבן או בת הזוג? לילדים? להורים שלכם? 012 מובייל לא מספקת רק לכם שירות מצוין שכולל בחירת החבילה הנכונה אלא גם מאפשרת לכם לחבור עבור בני המשפחה האחרים את החבילות המתאימות ביותר.

אם למשל הילדים שלכם עדיין קטנים יחסית ואתם רוצים להגביל אותם בכמות נפח הגלישה אתם בהחלט יכולים לעשות זאת, אם בת הזוג שלכם משתמשת הרבה באפליקציה מסוימת וודאו שהשירות נמצא בתוך החבילה ותוכלו לחסוך לא מעט כסף, אם אתם יודעים שההורים שלכם לא זקוקים לשירותים רבים שכלולים בחבילה הנוכחית שלהם זה הזמן להחליף להם חבילה ולבחור במסלול נכון ומותאם יותר עבורם. 012 מובייל נותנת לכם למעשה את האופציה להתאים את החבילות לכל בני המשפחה ובעזרת השוואת מחירים ובדיקה לעומק את כל החבילות אתם עושים טוב לא רק לעצמכם אלא לכל המשפחה שלכם.

ניסיון, מקצועיות, שירות – המפתחות של 012 מובייל כדי שאתם תהיו לקוחות מרוצים

יש לא מעט חברות סלולר וחברות תקשורת בישראל וכמעט כל חברה מבטיחה לכם הרים וגבעות הן בתחום השירותי והן בתחום המקצועי. בסופו של דבר, התוצאות מדברות בעד עצמן ובשטח אפשר להגיד שהלקוחות בוחרים בגדול בחברת 012 מובייל. טלפון 012 לא שונה בצורה משמעותית מיתר החברות בשוק אבל יש שלושה פרמטרים שבהחלט עושים את ההבדל הגדול וקודם כל מדובר בניסיון. כמו בכל תחום אחר בחיינו, לניסיון יש יכולת לעשות את ההבדל בין חברה טובה לחברה מצוינת ובחברת 012 הניסיון בהחלט עושה את ההבדל ונותן לחברה יתרון על פני יתר המתחרים.

בנוסף, רמת השירות והמקצועיות של 012 מובייל עולה בגדול על יתר המתחרים ובעולם שאופן השירות הפך להיות חשוב מאוד ללקוחות אז 012 מובייל היא בחירה מעולה עבורם. הלקוחות הישראלים כיום מוכנים לשלם אפילו קצת יותר והעיקר להרגיש שיש באמת מי שמתייחס אליהם בצד השני, מישהו שבאמת אכפת לו מהם ומישהו שיידע לספק להם בדיוק את הצרכים שהם צריכים. הלקוחות הישראלים מאסו בחברות שרק רואות בהם מספרים אלא הם מעוניינים להרגיש שהם באמת חשובים ובאמת יש תמורה לכסף שהם משלמים. הטלפון הנייד הפך להיות החבר הטוב ביותר של כולנו בשנים האחרונות, על מנת שנוכל להפיק ממנו את המיטב וליהנות ממנו במאת האחוזים אנחנו חייבים לבחור בחברה שרואה אותנו כל העת לנגד עיניה ומספקת לנו את השירות המושלם.

072-393-7501