חבילות הטלוויזיה של הוט עסקים

כל החבילות והמבצעים למצטרפים חדשים להוט
להצטרפות להוט השאירו פרטים או חייגו 072-371-2449
לקוחות קיימים חייגו לשירות הלקוחות 6900*

השוואת מחירי חבילות הוט עסקים יוני 2024
הוט עסקים

החלטת לפתוח עסק ולשם כך נחוצה לך חבילת תקשורת? יש לך עסק כבר זמן מה וברצונך להפחית את העלויות על החבילות השונות שברשותך? השירות של חברת הוט יכול לעמוד לרשותך. הוט עסקים מציעה את שירותיה לעסקים קטנים, בינוניים וגדולים. 

היא מאפשרת לך לקבל את כל שירותי התקשורת תחת קורת גג אחת וזה הזמן שלך לבחון כיצד אלו ישתלבו בעסק שלך. החברה יכולה להציע לך שירותים שונים ועל מנת להחליט אילו מהם טובים עבורך כדאי לדעת מה היא מציעה.

הוט עסקים – אילו שירותים ניתנים על ידי החברה?

חברת הוט מספקת שירות לעסקים אשר יכולים לכלול את כל הצרכים התקשורתיים של העסק. בין היתר באפשרותך לקבל ממנה:

  • שירותי קו טלפון – לטלפון הקווי אין תחליף בעסק. שירותי קו הטלפון של חברת הוט יכולים להיות נוחים ומשתלמים לעסקים. באפשרותך לבחור בין חבילת דקות לבין חבילה ללא הגבלה ולשוחח על פי הצורך שלך. לקוחותייך יוכלו להיות בטוחים כי בכל פעם שהם יתקשרו אל הטלפון הקווי, הם יקבלו מענה מהעסק. מענה זה יינתן על ידך או עובדייך.
  • שירותי אינטרנט – כל עסק זקוק לשירותי אינטרנט והשאלה היחידה היא איזו מהירות נדרשת לך. פעמים רבות דווקא העסק לא צריך שתהיה לו את המהירות הגבוהה ביותר אלא חשוב שתהיה לו את תשתית האינטרנט המתאימה עבורו. אם יש לך שאלות או תהיות לגבי הנושא, תמיד ניתן לפנות אלינו להתייעצות.
  • שירותי טלוויזיה – ישנם עסקים רבים אשר אינם זקוקים לשירותי טלוויזיה בכבלים, אך ישנם שזקוקים לזאת. שירותי הטלוויזיה יכולים להתאים לכל עסק שמקבל לקוחות ויודע כי הם יכולים להמתין עד לקבלת השירות. אם יש לך מספרה, קליניקה, צימר ועסקים אחרים דומים, השירותים של הוט עסקים יכולים לכלול גם ערוצי טלוויזיה.

מהו הצורך של העסק שלך?

אחת השאלות שיהיה עלייך לענות עליהן הוא מה הצורך של העסק שלך. לא כל עסק זקוק לכל השירותים וחלק מהעסקים יכולים ליהנות מחבילות מוזלות כשהם בוחרים לקחת את כל השירותים יחדיו. שירות זה נקרא "הוט טריפל" והוא כולל בתוכו את שלושת השירותים שהחברה יכולה להציע לך.

על מנת לדעת אם יש לך צורך בכל השירותים של החברה, עלייך להקדיש זמן לקבלת ההחלטות. הדרך הטובה ביותר לקבל את ההחלטות הכלכליות הנוגעות לתקשורת בעסק היא לפנות אלינו. נציגי השירות שלנו שמים לעצמם למטרה לעזור לך לשלם פחות על התקשורת וישמחו לבחון איתך מהו הצורך שלך.

חשוב לדעת כי גם אם ברור לך כי יש לך צורך בעסק בשירותים מסוימים, יכולה לעמוד לפנייך דילמה מהי החבילה הטובה ביותר עבורך. לא כל העסקים זקוקים לשיחות ללא הגבלה ולא כולם צריכים שתהיה להם את מהירות האינטרנט הגבוהה ביותר. לכן, התייעצות עם מומחים שמכירים את התחום היטב היא הדרך לקבל החלטות נכונות.

האפשרויות המקבילות העומדות לרשותך

למעשה גם אם יש לך צורך בכל השירותים של חברה הוט עסקים, יש לך חלופות. באפשרותך להצטרף ולקבל קו טלפון מחברת בזק, להתחבר לשירותי הטלוויזיה של סלקום או יס ואפילו לוותר על קו טלפון נייח ולהשתמש בנייד המיועד לעסק.

עלייך לדעת כי עומדות לרשותך אפשרויות והבחירה הנכונה תוזיל את העלות באופן שיכול להתבטא במאות שקלים בכל שנה. כמובן, ישנה נוחות בהצטרפות לכל השירותים דרך ספק אחד, אך עלייך לבדוק את החלופות או לתת לחברה המתמחה בכך לעשות את הבדיקה עבורך. 

בדיקת האותיות הקטנות

בכל מקרה של הצטרפות אל ספק שירות, כמו הוט עסקים, עלייך לבדוק את ההצעה שניתנת לך ולבדוק גם את האותיות הקטנות. בין היתר חשוב לבדוק את הנקודות הבאות בהצעה:

  • תאריך תפוגת המחיר – יש לבדוק אם המחיר שניתן לך הוא לזמן מוגבל ולכמה זמן. זה בסדר גמור שהחברה רוצה להגביל מבצע, אך עלייך לברר מה יהיה המחיר לאחר מכן ולכמה חודשים המבצע תקף. שירות כמו של הוט עסקים צריך לשמש אותך לפחות למשך שנה (ואפילו שנתיים ויותר) וזאת כיוון שהזמן שלך חשוב יותר מאשר חיפוש אחר הצעות חדשות.
  • האם ישנם שירותים שלא נדרשים לך – ישנם מצבים שבהם החברות מציעות שירותים אשר אין לך באמת צורך בהן. למשל, יכול להיות שעבור לקוח אחד שירות כמו הוט טריפל יכול להיות פתרון מושלם. לעומת זאת, ייתכן שלך אין צורך בכך. לכן, יש לבחון אם ישנם שירותים מסוימים שיהיה עליהם תשלום אך בפועל הם לא ישמשו אותך בכלל.
  • טיפול במקרה של תקלות – תקלות יכולות להיות אך הן לא יכולות להשפיע על הפעילות העסקית שלך. עלייך לברר מראש כי יש לך למי לפנות וכי תהיה לך אפשרות לקבל שירות בשעות הפעילות של העסק.
  • זהירות ממחיר זול מדי – נקודה אחרונה חשובה הוא בחינת מחיר שהוא זול מדי. בוודאי חשוב לך לקבל אינטרנט במהירות המתאימה לעסק וקו טלפון שיספיק עבורך. אם כל שחשוב לצד השני הוא לתת לך מחיר זול, אך בפועל השירות לא יתאים לצרכייך, המחיר הטוב לא ייתן לך פתרון. באפשרותך לשאול כל פרט וגם לזכור כי בעת הצורך ניתן לשנות את החברה שמספקת לך שירותים מחברת הוט עסקים לחברה אחרת.

מהי הדרך הטובה ביותר לחסוך כסף בהוצאות התקשורת?

המטרה שלך היא לקבל את שירותי התקשורת הטובים ביותר עבורך ולשלם את התשלום ההוגן ביותר. ישנן חברות שונות, כמו הוט עסקים, שיכולות להציע לך את השירותים שלהן אך לעתים הן ינסו להציע לך שירותי שאין לך צורך בהם. החברות השונות גם עשויות להציע לך מחירים שהם גבוהים יותר מכפי שניתן לקבל. בשיחה המקדימה עם החברה עלייך לשאול מה כולל השירות או פשוט יותר לפנות אלינו.

על מנת למנוע מצב של תשלום עבור שירותים שלא נדרשים לך, הקמנו את Sell Zoll, כדי לאפשר לך לחסוך מאות ואף אלפי שקלים מדי שנה. העסק שלך חשוב לנו וחיסכון בהוצאות יכול להשפיע על הרווחיות ולהשאיר אותך מסופק יותר מהעבודה הקשה. הדרך שלך להימנע מתשלומים שלא לצורך היא לפנות אל סייל זול.

לקבל הצעת מחיר ללא כל התחייבות מצדך

אין צורך לפנות לכל חברה וחברה על מנת לקבל הצעת מחיר. אנחנו כבר ריכזנו עבורך את ההצעות הטובות ביותר מכל החברות. יחד נוכל לבחון מהו הצורך שלך ולתת לך הצעה משתלמת ופעמים רבות במחיר נמוך מזה שהחברה תציע לך.

אנו עושים זאת תודות לכך שאנו מצליחים ליצור מסה של לקוחות עבור החברות. התוצאה היא קבלת המחיר הטוב ביותר עבור שירותי הוט עסקים ואחרים וכל זאת ללא כל התחייבות מצדך. החבילות שנציע לך הן הזולות ביותר והמטרה שלנו היא לשרת אותך ולא חברה זו או אחרת.

הדרך הפשוטה לקבל הצעת מחיר זולה

הדרך הפשוטה והמהירה ביותר לקבל את שירותי התקשורת הזולים ביותר עבור העסק שלך היא פשוט להשאיר את פרטייך כאן באתר. נציגנו יחזור אלייך במהרה וישמח לבחון את צרכייך ולהציע לך את חבילת התקשורת הזולה ביותר לעסק.מיון חבילות טלוויזיה לפי סוג


המומלצות
טלוויזיה ואינטרנט
טריפל
קוואטרו
שתפו את העמוד הזה עם אחרים


072-371-2449