השוואת מחירי חבילות אינטרנט ������ אוגוסט 2022השוואת מחירי אינטרנט כיום היא פשוטה מאי פעם

בעידן הדיגיטלי בו אנו חיים היום, תשתית אינטרנט מהירה ואיכותית איננה מותרות. האינטרנט הפך למוצר צריכה בסיסי ומהווה פלטפורמת תקשורת חיונית על מנת לשמור על קשר עם הקרובים לנו בארץ ובחו"ל, לצריכת תוכן ורכישת ידע מכל סוג במהירות וביעילות, לקניות ולתכנון הזמן שלנו. הטכנולוגיה המהפכנית הפכה את העולם שלנו לקטן מאי פעם ומספקת לנו עולם ומלואו בקצות אצבעותינו. היא מאפשרת לנו להעביר טקסטים מורכבים בתוך דקות אחדות מצד אחד של העולם לשני ולבצע פעולות פיננסיות, לקיים כנסים אקדמיים ואפילו להתחיל אהבה חדשה מבלי להיפגש פנים מול פנים.

שוק ספקי חבילות האינטרנט רווי היום בנותני שירות רבים המקיימים תחרות מתמדת על תודעת הלקוח. הדבר מאפשר לבצע השוואת מחירי אינטרנט בצורה מושכלת ולחפש בכל עת את המחיר הטוב ביותר. הבעיה הגדולה היא שמרוב שההיצע רחב, הדברים נעשים מבלבלים מאוד. אנשי המכירות של החברות השונות ישכנעו אותנו בלשון חלקות שהמסע שלנו להשוואת מחירי חבילות אינטרנט למעשה הגיע לסיומו וכעת הם מציגים בפנינו את כל מה שחיפשנו. בין נאומים נלהבים על כבל תת ימי, חבילות התגוננות ברשת ועד לחבילות 40, 100 או 200 מגה, קשה כבר להבין מה אנו באמת צריכים על מנת לגלוש בנוחות ובבטחה וכמובן שקשה להבין לכמה זמן ניהנה מהמחיר האטרקטיבי לכאורה שקיבלנו. כל זה, ועוד לא התחלנו אפילו לדבר על ההבדל בין תשתית ובין ספק ועל מי מוטלת האחריות לכל אחד מהם. Sell Zoll מציעה לך שירות נוח ויעיל שיעשה לך סדר בבלגן ויוריד לך עוד דאגה אחת מהראש.


מהן חבילות אינטרנט?

לפני שנלמד כיצד לבצע השוואת מחירי אינטרנט, אולי כדאי שנבין יותר מהי למעשה חבילת אינטרנט. על מנת שנוכל ליהנות משיחת סקייפ עם משפחה המתגוררת בחו"ל, לעשות צפיית בינג' בעונה האחרונה של "כתום זה השחור החדש" או להעלות סלפי עם האאוטפיט החדש לפייסבוק, יש לבחור בין החברות השונות בשני שירותים – ספקית אינטרנט ותשתית אינטרנט.


ספק / ספקית אינטרנט

זוהי למעשה החברה שבאמצעותה אנו מתחברים לשרת האינטרנט ומקצה לנו שם משתמש וסיסמה באמצעותה אנו מזדהים מול השרת בעת ההתחברות. הספקית מהווה אמצעי לסינון המידע והמרתו מקוד לתוכן ממנו אנו נהנים על מסכי המחשב, הטאבלט והסמארטפון. בישראל קיימות ספקיות אינטרנט רבות כמו נטוויז'ן, פרטנר תקשורת, בזק בינלאומי, 018, Triple C ורבות אחרות.


תשתית

בניסוח הפשוט ביותר, אם ספקית האינטרנט שלך היא הרכב, התשתית היא הכביש. העברת המידע מהשרתים על המחשב שלנו עוברת דרך מדיום חומרים כלשהו. כבל תת קרקעי המכיל סיב אופטי משמש בתור התשתית לכל אוטוסטרדת המידע הבין-לאומית ולספקי התשתית יש את הידע הטכנולוגי ואת הצוות המקצועי על מנת לשפר את התשתית, להקימה, להרחיבה ולתחזק אותה באופן קבוע על מנת לשמור על העברת מידע רציפה ותקינה. בעוד ששוק הספקיות רווי ביותר, בתחום התשתיות מושלות שתי חברות בלבד – HOT ובזק החופרות תשתיות כבלי תקשורת ומספקות אותה עבור כל הספקיות.

האפשרות הנבונה ביותר מצדך, תהיה לבקש חבילה הכוללת תשתית + ספק. הדבר מומלץ משתי סיבות:

  • לרוב החבילה תאפשר לנו ליהנות ממחיר נמוך בהרבה עבור שני השירותים מאשר אם היינו מזמינים אותך לחוד.
  • פחות כאבי ראש – כל הפתרונות בעסקה אחת.
  • לעתים, נתקלים צרכנים בתופעה מרגיזה מאוד. הספק או התשתית מעלים את המחיר לאחר תקופה מסוימת וכמובן שקשה מאוד לעקוב אחרי תקופות העסקה של שתי חברות במקביל. גם במקרים של תקלות, יתחילו להטיל כל אחת מהחברות את האחריות זו על זו ולנו יישאר רק לטרטר בין שתיהן מבלי לקבל מענה. חבילה הכוללת תשתית + ספק מאפשרת לנו לקבל את כל הפתרונות מול גורם אחד ולבצע השוואת מחירי אינטרנט מגוונת ורחבה מול חברות רבות.

לכל מחיר אטרקטיבי יש סוף

בתהליך השוואת מחירי אינטרנט, כנראה שמאוד מהר תתפוס את תשומת לבך העובדה הבאה: המחירים מאוד מאוד דומים. החברות השונות נמצאות בתחרות אגרסיבית על לבו של הלקוח וינסו בכל מחיר (תרתי משמע) לצרף אותך אליהם. מה הקאצ'? הספקיות יודעות היטב שהלקוחות לא תמיד עם אצבע על הדופק. המחיר האטרקטיבי מגיע עם תאריך תפוגה שלא תמיד נזכור ויום אחד פתאום נשים לב שחיוב האשראי שלנו גבוה משציפינו ונגלה שהמחיר השתנה. חשוב לוודא לכמה זמן מובטח המחיר ולבדוק היטב שלא משחקים איתנו.


מהירות גלישה

במהלך השוואת מחירי חבילות אינטרנט, נציגי המכירות ינסו לשכנע אותנו לבחור במהירות הגלישה הגבוהה ביותר, וכמובן היקרה ביותר. לפני שנשלוף את כרטיס האשראי, כדאי שניקח כמה דברים בחשבון.


העיניים רוצות לבלוע יותר ממה שהפה יכול ללעוס

כיום מציעות חברות מהירות גלישה של 200 מגה. חשוב לדעת כי תשתיות החיבור הקיימות כיום בישראל אינן יכולות לרוב להחזיק מעל 100 מגה מהירות הורדה וגם זה לא תמיד באופן קבוע. נשאלת השאלה האם מהירות גלישה של 200 מגה היא כלל ריאלית בתשתיות הכבלים הקיימות כיום בארץ.


התאמה מושכלת לצרכים

אם חיבור האינטרנט משמש אותך לחיבור מכשירים רבים הפועלים במקביל ויש לך צורך בהורדת תוכן רב וצפייה בערוצי תוכן כבדים, בהחלט כדאי להשקיע במהירות הגלישה ולקבל תשתית חזקה שתעמוד בעומסים. אחרי הכל, אף אחד לא רוצה לחכות עשר דקות לטעינת פרק בסדרה שחיכינו כל היום לראות בפרטנר טי וי או לנהל שיחת סקייפ מקרטעת עם דיליי בלתי נסבל. לעומת זאת, אם האינטרנט משמש אותך לקריאה בויקיפדיה, חדשות, שליחת מיילים ורשתות חברתיות, חבילות אינטרנט במהירויות נמוכות של 5-20 מגה לחלוטין יכסו את כל הצרכים שלך ויאפשרו לך לחסוך סכום לא מבוטל. חשוב שניקח את העובדה הזו בחשבון בבואנו לערוך השוואת מחירי אינטרנט.


היזהרו משירותי אקסטרה

נציגי שירות הלקוחות של הספקיות השונות ינסו כנראה למכור לך שירותים נוספים שלדבריהם ישדרגו את חבילת הגלישה שלך. שירותים כמו אנטי וירוס והגנה ברשת, חסימת תכנים לא ראויים לילדים, טכנולוגיות ענן ושירותים רבים אחרים זמינים דרך חברות אלה בנוסף לחבילת הגלישה. צרכנים רבים, בעיקר בגילים מבוגרים, אינם בקיאים בטכנולוגיות החדישות וקל למכור להם שירותים נוספים. חשוב לבחון היטב ולא להתבייש לשאול מה בדיוק כולל השירות וכיצד ישרת אותנו ולשאול את עצמנו האם אנו באמת זקוקים לו.Sell Zoll – פלטפורמה מתקדמת להשוואת מחירי אינטרנט לדיל המשתלם ביותר

סייל זול שמה לנגד עיניה את רווחת הלקוח ויכולתו ליהנות דרכנו מהמחירים הזולים ביותר בשוק, גם אם אינו בקיא בכל הפרטים הקטנים בשיח מול נציגי המכירות ונותני השירות. בעזרתנו, ניתן לחסוך אלפי שקלים בשנה, אך לא פחות חשוב מכך, לזכות לשקט נפשי בידיעה שאנו נדאג לכל ולך יישאר רק לבחור באפשרות הטובה ביותר שנציע לך ולהתחיל לחסוך וליהנות משירות איכותי. על ידי השוואה מחירי חבילות אינטרנט באופן תדיר על ידי אנשי הצוות שלנו, הבקיאים בתכונה המתרחשת באופן קבוע בשוק תשתיות האינטרנט, אנו נסייע לך לייעל את הוצאות האינטרנט שלך בקלות.


מה זה דורש ממני?

למעשה, שום דבר. השירות ניתן ללא הרשמה לאתר או כל התחייבות מצדך. אנו למעשה מציעים מחירים טובים שקיימים אצל החברות המצויות בשוק. אנו פשוט מצוינים ומוכשרים במציאת המחיר המשתלם ביותר ומשתפים אותך במידע באמצעות פלטפורמה נוחה.

בהשוואת מחירי חבילות אינטרנט אצלנו נהנים מהמחיר הנמוך ביותר בשוק החבילות שאנו מחפשים עבורך נמכרות בכמויות גדולות ולכן מאפשרות לנו להשיג לך הנחות משמעותיות שפשוט אי אפשר להשיג לבד.

נמאס לך להרגיש שעושקים אותך? רוצה להתחיל לשלם סכומים הוגנים על האינטרנט בבית? על ידי השארת מספר פרטים באתר נתחיל לסייע לך למצוא את החבילה החדשה שלך.מיון חבילות אינטרנט לפי סוג


המומלצות
ספק+תשתית
תשתית בלבד
ספק בלבד


שתפו את העמוד הזה עם אחרים