השוואת מחירי חבילות סלולר �������������� מאי 2022מהפכת התקשורת ממשיכה עם השוואת מחירי סלולר בין החבילות האטרקטיביות ביותר בשוק

עד לפני פחות מעשור, חשבונות הסלולר היו הוצאה כבדה בבית. חיובי השיחות שהיו נמדדים לפי דקה ותעריפי ההודעות שחויבו על כל הודעה בנפרד, היו מאמירים למאות ואפילו אלפי שקלים וצרכנים רבים מצאו את עצמם מתמודדים עם חובות, קנסות ועיקולים בגין שירות שהיום אנו רואים ממש כמוצר צריכה בסיסי. למעשה, עד שנת 2011 כשהיינו עורכים השוואת מחירי סלולר, האפשרויות היו בין יקר מאוד ליקר פחות.

התופעה הזו יצרה מצב אבסורדי: מצד אחד, אמצעי התקשורת החדשים וההתפתחויות הטכנולוגיות הקשורות בהם הפכו את התקשורת הסלולרית לתשתית בסיסית ששינתה לחלוטין את כללי המשחק של התקשורת הבין-אישית והעסקית והיוותה מהפכה של ממש. מצד שני, המחירים הגבוהים תקעו לקדמה האדירה הזו מקל בגלגלים. כך למעשה, השוק הריכוזי של חברות הסלולר של אותה תקופה הפכה במקום לכוח מניע שינויים למוסד מאובן ושמרני שלא אפשר קדמה ומנע מקהלים נוספים להיכנס לשוק המתפתח והמתעצם הזה.


כיצד באה לידי ביטוי מהפכת התקשורת?

כניסתם של המכשירים הסלולריים, כאמור, היוותה מהפכה של ממש באופן בו אנו מתקשרים, תוך שנים ספורות בלבד עם כניסתם של המכשירים הסלולריים ונותני השירות לישראל בתחילת שנות ה-90, נחטפו המכשירים כמו לחמניות חמות ותוך זמן קצר למדי החזיקו כמעט כל האזרחים בישראל במכשירים סלולריים. כאשר רק שתי מפעילות – פלאפון וסלקום – מושלות בכיפה, השוואת מחירי סלולר הייתה כמעט חסרת משמעות עקב היעדר תחרות משמעותית. שילמנו ביוקר, אך המשכנו בכל זאת ביתר שאת לצרוך את מה שכעת הפך לצורך שאפילו ידענו עד כמה אנו זקוקים לו.

לפתע, נעשינו זמינים בכל עת ועם הזמינות הגיעה גם הציפייה שנהיה זמינים בכל רגע. הדבר טומן בחובו יתרונות רבים, אך גם אתגרים חברתיים מורכבים ביותר.


יתרונות חברתיים:

זמינות היא בטיחות

כעת יכלו אנשים לדווח בזמן אמת מאזור בו אירעה תאונה, פיגוע או אסונות אחרים כי הם בסדר למשפחתם. כמו כן, הורים יכלו לדעת היכן ילדיהם נמצאים בכל עת ולוודא שהכל בסדר מבלי לבקש שיתקשרו מבית של חברים ולהתאמץ כל הזמן למצוא אותם. נשים רבות המתהלכות לבדן במקומות חשוכים נוהגות לנהל שיחות בטלפון הסלולרי על מנת לשדר כי הן למעשה אינן לבד ומישהו איתן ושומע את מה שמתרחש.


זמינות בעסקים

אנשי עסקים ובעלי מקצוע מכל סוג אינם תלויים עוד בנוכחותם במשרד על מנת להתעדכן במה שקורה ולספק שירות. כעת ניתן להמשיך ולנהל את העסק גם מחוץ למשרד, בדרך לפגישות, בהפסקה, במהלך היום תוך כדי תנועה ברחוב, ולמרבה הצער, גם בשעות הערב כאשר אנחנו בבית עם המשפחה...


תיאום פגישות

הטכנולוגיה החדשה הפכה תיאומי פגישות לפשוטים מאי פעם. אם בעבר היינו נתקעים בפקק בלתי צפוי בדרך לפגישה, לא הייתה לנו כל דרך לעדכן בכך את האדם שיושב וממתין לנו בקוצר רוח ובמקרים רבים היינו מחמיצים את הפגישה. המבוגרים יותר שבינינו עוד זוכרים כיצד היינו קובעים מקום ושעה ואומרים "אני אגיע עם חולצה ירוקה" במידה ומדובר במפגש עם אדם שטרם ראינו פנים מול פנים. כעת אפשר לעדכן בכל עת היכן אנחנו ובמידה ומשהו מתעכב, לשנות תוכניות בזמן אמת ולחסוך זמן רב.


אתגרים ומורכבויות בכל הקשור לפרטיות:

אם בעבר מספרי טלפון ייצגו עבורנו מקומות, היום הם מייצגים עבורנו אנשים. קיימת הציפייה שהאדם שאנו מחפשים יהיה זמין עבורנו בכל עת. אם מישהו אינו זמין יותר משעתיים, אנחנו כבר מתחילים לדאוג. שאלה חדשה שלא הייתה יכולה להישאל קודם החלה להישאל בתחילת שיחות טלפון: "איפה אתה?". הדבר הביא עמו מצד אחד חדירה לפרטיות ומצד שני נורמליזציה של התקשורת הזו. נעשה מקובל לחלוטין לנהל שיחות בטלפון בכל נקודה וכמעט בכל סיטואציה.


למעשה, הזמינות הפכה לחסרת כל גבולות, מלבד הגבולות שאנו בוחרים להציב לה. לכן כיום יותר ויותר אנשים משתדלים להציב את הגבולות שנוחים להם וללמוד להשתמש בטכנולוגיה יקרת הערך הזו בצורה שמשרתת אותם ולא שהם משרתים אותה.


השוואת מחירי חבילות סלולר – המהפכה הגדולה

אז מהפכה אכן התרחשה, אך המחיר היה כבד מנשוא. חברות הסלולר התעשרו, הצרכנים נעשקו והפכו לקהל שבוי. כל זה היה נכון עד שנת 2011 בה מספר רפורמות שהוחלו בשוק הסלולר על ידי משה כחלון ואריאל אטיאס שינו לחלוטין את שוק הסלולר ופתחו אפשרויות נוספות להשוואת מחירי סלולר שהפכו באופן רשמי את התקשורת הסלולרית מסמל סטטוס ואביזר יוקרה לתשתית בסיסית כמו חשמל וניקוז.


ניוד מספרים

החקיקה שאפשרה לשמור על המספר הישן גם במעבר בין חברות, הפכה את האפשרות לבחור בחברה חדשה המספקת תנאים טובים יותר לקלה מאי פעם ללא חשש להחליף מספר ולאבד זמינות.


פתיחת המכשירים

מכשירים מסוימים היו יכולים לעבוד רק עם SIM של חברה מסוימת. כאשר גם הגבלה זו הוסרה, הניידות בין החברות הפכה לפשוטה וקלה וביטלה את התלות שלנו במפעיל ספציפי.


ביטול ההתחייבות

במשך שנים שלטה הדרישה להתחייבות ל-36 חודשים עם כל עסקה שהתבצעה מול חברת הסלולר. כך נאלץ הצרכן להשתעבד במשך 3 שנים עם תנאים שמאוד מהר נעשו בלתי משתלמים. כיום נאסר על חברות הסלולר לדרוש כל התחייבות מצרכניה - וניתן לעבור חברה בכל עת.


כניסתם של שחקנים חדשים

לבסוף, הדבר שהפך השוואת מחירי חבילות סלולר לאפשרי ופשוט יותר הוא כמובן המכרז שפתח את שוק הסלולר לחברות חדשות שייצרו תחרות ויאתגרו את המחירים בשוק הסלולר. כמעט באופן מידי צנחו מחירי השירות הסלולרי ממאות או אלפי שקלים בחודש לעשרות בודדות. כיום, נהנים צרכני התקשורת הסלולרית מחבילות שיחות והודעות ללא הגבלה ומחבילות גלישה נוחות ומשתלמות במחירים נמוכים מאי פעם המסתכמים בעשרות שקלים בלבד. כניסתן של חברות כמו גולן טלקום, רמי לוי או We4g משנות את כללי המשחק ומאפשרות גם לנו כאן בסייל זול, למצוא עבורך את המחירים המשתלמים והאטרקטיביים ביותר הקיימים היום בשוק ולערוך עבורך השוואת מחירי סלולר.


Sell Zoll מספקת פלטפורמה נוחה להשוואת מחירי חבילות סלולר

חברת סייל זול מספקת שירות נוח ויעיל להשוואת מחירי סלולר בין החברות הקיימות כיום בשוק. במקום לשבור את הראש ולבצע סקר שוק משלך, נשווה עבורך בין מחירי החבילות המשתנות מחברה לחברה ונאפשר לך להתחיל לחסוך עשרות שקלים בחודש באופן מידי!


ללא הרשמה

הצוות המקצועי שלנו חי ונושם את התחום של השוואת מחירי חבילות הסלולר השונות - ובזכותו אנו מובילים כיום בתחום. מכיוון שהמחירים אצלנו זהים לאלו הזמינים בחברות הסלולר, אין כל צורך בהרשמה או התחייבות אלינו כדי ליהנות מהמחירים האטרקטיביים.


הכי זולים - באחריות

העובדה כי אנחנו עוזרים בהשוואת מחירי סלולר שמתבטאת בהזמנות חבילות בכמויות גבוהות מאפשרות לנו להשיג לך מחירים הזהים לרכישות קבוצתיות, לכן אצלנו תמיד תימצא האפשרות הזולה ביותר ובהנחות המשמעותיות ביותר.

אנו מזמינים אותך להצטרף אלינו בעוד אנחנו ממשיכים להוביל את מהפכת המחירים בשוק הסלולר. על מנת ליהנות מהמחירים הטובים ביותר בשוק, כל שנדרש ממך הוא רק לבחור חבילה ולהשאיר את פרטיך בטופס - ואחד מנציגינו ייצור עמך קשר בהקדם ויפרט בפניך את כל האפשרויות.

נשמח לספק לך שירות מקצועי ואמין.